Подать
объявление
1 ноя 2023 15:11

Здаеться квартира 2кк, 48м квадратних для 3х осіб ,нова реконструкція всі нові меблі ,не користовані. Біля метра Стріжков (1хвилина пішки) неподалік магазин Лідл, боулінг, також великий торговий центр, автобусні зупинки. В ціну входить також спорт зал який знаходиться на першому поверсі. Беручи квартиру в нас маете великі вигоди: не мусите платити 3 місяці до переду кавцію, не платите реалтера, також не мусите підписувати договір на рік з нами можете закінчити проживання і за
місяць ,пронаймаемо для іноземців ( можна і з дітми) . Квартира повністю облаштована з усіма комунальними послугами ( електрика, газ, вода, загальні послуги по будинку: електрика, прибирання, ліфт, ремонт в будинкуі біля ньго) а також швидким інтернетом ціна 27900Kč кавція 12000 яка повертається коли будете відходити.
Заселення 15.10

Следите за свежими объявлениями, где Вам удобно!
Для персонализации контента, рекламы, анализа трафика, а также удобства и безопасности использования сайта мы и наши партнеры храним и используем cookies на Вашем устройстве.
Используя наш сайт, Вы соглашаетесь с условиями конфиденциальности и обработки персональных данных, файлов cookies и других персональных идентификаторов, а также с Условиями использования нашего сайта в целом.

Если Вы не согласны с использованием нами и нашими партнерами Ваших персональных данных, пожалуйста, не используйте наш сайт.